دوربین مدار بسته اهواز
شرکت روش انديشه مطلق دوربين مدار بسته در اهواز

معرفی شرکت 

تاریخچه شرکت

شرکت روش اندیشه مطلق  در سال 1386 تاسيس گرديد . اين شرکت از ابتداي تاسيس با هدف ارائه بهترين و پيشرفته ترين محصولات در زمينه نصب و راه اندازي دوربين هاي مداربسته و دربهاي اتوماتيک پا به عرصه پررقابت اين صنعت گذاشت . از آنجا که سياست اصلي شرکت بر پايه رضايت هميشگي مشتريان استوار گرديد ، لذا ارائه بهترين سرويس و خدمات توسط تکنسين هاي مجرب آموزش ديد در کوتاه ترين زمان ممکن از فاکتور هاي مهم اين شرکت محسوب مي گردد .

شرکت روش اندیشه مطلق  در طول يک دهه فعاليت موفق خود توانسته است نمايندگي انحصاري بزرگترين و معروف ترين کمپاني هاي بزرگ دنيا را اخذ نموده و در اين مدت کوتاه همگام با رشد روز افزون بازار ، با تاسيس شرکت هاي تخصصي تحت پوشش ، فعاليت خود راه بصورت گروه روش اندیشه مطلق ادامه دهد.

امروز ، گروه روش اندیشه مطلق با در اخيار داشتن بيش از 20 پرسنل آموزش ديده در زمينه هاي فروش ، نصب ، خدمات پس از فروش و تعميرات يکي از بزرگترين شرکت هاي فعال در زمينه سيستم هاي امنيتي و ورودي هاي اتوماتيک در ايران مي باشد. دارا بودن نمايندگي فروش و خدمات گسترده پس از فروش ، برگزاري دوره هاي آموزشي و بروز رساني اطلاعات فني پرسنل و نمايندگان ، در اختيار داشتن انبار قطعات يدکي وسيع و تامين قطعات در کوتاه ترين زمان ممکن از مهمترين شاخص هاي رقابتي اين گروه مي باشد . گروه روش اندیشه مطلق  مي تواند در زمينه هاي ذيل به عنوان مجري و مشاور در خدمت مجموعه زير نظر مديريت جنابعالي همکاري داشته باشد .

دوربين مداربسته و سيستمهاي حفاظتي
دربهاي شيشه اي اتوماتيک،گیت های  فروشگاهی
سيستم راهبند و دربهاي اتوماتيک، کنترول حضور غیاب

خط مشی شرکت 

کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین هدف ماست. با توجه به نگاه بلند مدت این شرکت بـه بازار، بهترین روش برای جلب حداکثری رضایـت مشتری ارائـه کیفیت در خورد برای محصولات و خدمات است.
اعتماد سازی: اعتماد مشتریان برای ما به عنوان بزرگترین سرمایه مـعنوی این شرکت مـطرح می شود و تـمام تلاش خود را برای جلب حداکثری اعتماد مشتریان به کار می گیریم.
تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با ایـن حال تلاش شرکت روش اندیشه مطلق بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه تجهیزات حفاظتی بـه سـرعت در حـال تغییر و پیشرفت است، از ایـن رو بـه روز رسانـی دائـمی تـجهیزات و آمـوزش نیروی انـسانی بــه یـکی از خـط مــشی هــای اصلی ایـن شـرکت تبدیل شده است.
شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی بـا هـدف جلب رضایت مشتری و اعـتماد سـازی صورت مـی گیرد. شرکت روش انـدیشه مـطلق محصولات خـود را از بین بـرنـدهای معتبر و بـا بـازاری شفاف انتخاب مـی کند تا از ایجاد ابـهام بـرای مشتریان در زمان انتخاب محصولات بکاهد.

زمینه فعالیت شرکت روش اندیشه مطلق 

فروش عمده تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط: شرکت روش اندیشه مطلق  به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. احتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با کمترین هزینه برای نمایندگان این شرکت است.
تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی: اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری می باشد.
مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته: ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب یابی سیستم های مداربسته صورت می گیرد.
ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی: اولویت اصلی شرکت روش اندیشه مطلق در ارائه خدمات تعمیر نگهداری برای مشتریان خود شرکت است، اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم های نیز وجود دارد.
ارائه دوره های آموزشی مرتبط با سیستم های مداربسته برای نمایندگان: ارائه دوره های آموزشی تنها با هدف افزایش بهره وری نمایندگان این شرکت در صورت می گیرد.