راهکار

راهکارهای اصولی انجام یک پروژه دوربین مدار بسته در این مقاله قصد داریم مهمترین راهکارهای اصولی انجام یک پروژه دوربین مدار بسته را بررسی نماییم.با رعایت این راهکارها این انتظار می رود که بتوان یک پروژه نصب دوربین مدار بسته را با صرف کمترین زمان و هزینه صورت داد.
مرحله اول:جانمایی دوربین مدار بسته
ابتدا باید فضاهای مهم را پوشش دهیم و محل و تعداد دوربین ها را مشخص کنیم.جهت جانمایی مناسب بهترین نکات را در لینک مربوطه برای شما جمع آوری کرده ایم.
مرحله دوم:تعیین مسیر کابل کشی دوربین مدار بسته
باید همیشه سعی کنیم بهترین و کوتاهترین مسیر و در عین حال مسیری را انتخاب کنیم که به نمای محیط آسیب نرساند.پس از مشخص کردن مسیر کابل کشی باید تمامی سوراخ کاری های مهم را انجام دهیم تا در صورت بروز مشکل مسیر جایگزین را انتخاب کنیم.

مرحله سوم:محاسبه متراژ کابل ها
پس از تعیین مسیر می توانیم به راحتی متراژ تمامی کابل ها را محاسبه کنیم.سعی کنیم متراژ ها را کمی خوش بینانه و با تلورانس در نظر بگیریم تا در حین کار با کوتاه آمدن کابل تصویر مواجه نشویم.زیرا فرایند اتصال کابل جدید برای دوربین مدار بسته به قبلی مشکل است و باعث افت سیگنال و نویز و قطعی تصویر می شود.همچنین کابل برق دوربین مدار بسته را نیز همراه تصویر برش دهیم.
مرحله چهارم کابل کشی
در حین کابل کشی دقت کنید که کابل شما دچار کشیدگی ، شکستگی و پارگی نشود.آسیب رسیدن به کابل تصویر زحمات شما را چندین برابر می کند.
مرحله پنجم:نصب تجهیزات
در مرحله آخر پس از نصب تجهیزات اقدام به روشن کردن دوربین ها و تنظیم کادر تصویر می نماییم.

برای رفتن به فروشگاه لینک(فروشگاه دوربین مداربسته ) را انتخاب کنید

شرکت روش اندیشه مطلق با افتتاح اولین فروشگاه انلاین بایمن کالا درایران لطفا وارد سایت بایمن کالا شده و انلاین محصولات خود را با خیال راحت خریداری کنید (لینک سایت

 
شما با خرید بیشتر یک میلیون تومان از فروشگاه انلاین بایمن کالا کد هدیه 10% تخفیف دریافت خواهید کرد برای رفتن به فروشگاه روی تصویر زیر کلیک کنید شرکت روش اندیشه مطلق
 
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.