آموزش انواع دوربینهای مدار بسته

آموزش انواع دوربینهای مدار بسته

آموزش انواع دوربینهای مدار بسته

دوربین مدابسته

دوربین مدابسته

دوربین مدار بسته HD؟

این نوع سیستم های نظارت تصویری با به کارگیری کابل کواکسیال همانند دوربین های آنالوگ ولی با کیفیت تصویر بالاتر ،وضوح رنگ و تصویر بیشتر و همچنین رزولوشن بالاتری ارائه میدهند.

دوربین مدار بسته آنالوگ؟

این قبیل دوربینها ،انواع بسیار رایجی از دوربین های مداربسته هستند که به صورت مختصر می توان گفت یک سیستم ساده و ارزان برای کاربری های غیر حرفه ای  است.

دوربین مدار بسته تحت شبکه؟

دوربین های  مداربسته تحت شبکه  (IP)  ،نوع حرفه ای تری از دوربین های حفاظتی و امنیتی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و به همان نسبت نیز پر هزینه می باشد.

لوازم جانبی دوربین مدار بسته؟

لوازم جانبی دوربین مدار بسته از ملزومات نصب این سیستم ها می باشد. از مهمترین لوازم جانبی دوربین مدار بسته میتوان به کابل، لنز، پایه، منبع تغزینه اشاره کرد.

خط مشی شرکت روش اندیشه مطلق؟

کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین هدف ماست. با توجه به نگاه بلند مدت این شرکت بـه بازار، بهترین روش برای جلب حداکثری رضایـت مشتری ارائـه کیفیت در خورد برای محصولات و خدمات است.

اعتماد سازی؟

اعتماد مشتریان برای ما به عنوان بزرگترین سرمایه مـعنوی این شرکت مـطرح می شود و تـمام تلاش خود را برای جلب حداکثری اعتماد مشتریان به کار می گیریم.

آموزش انتقال تصوير دوربين مداربسته

تناسب کیفیت و قیمت؟

طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با ایـن حال تلاش شرکت روش اندیشه مطلق بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه تجهیزات حفاظتی بـه سـرعت در حـال تغییر و پیشرفت است، از ایـن رو بـه روز رسانـی دائـمی تـجهیزات و آمـوزش نیروی انـسانی بــه یـکی از خـط مــشی هــای اصلی ایـن شـرکت تبدیل شده است.

شفاف سازی مالی؟

 شفاف سازی مالی بـا هـدف جلب رضایت مشتری و اعـتماد سـازی صورت مـی گیرد. شرکت روش انـدیشه مـطلق محصولات خـود را از بین بـرنـدهای معتبر و بـا بـازاری شفاف انتخاب مـی کند تا از ایجاد ابـهام بـرای مشتریان در زمان انتخاب محصولات بکاهد.
شرکت روش اندیشه مطلق با افتتاح اولین فروشگاه انلاین بایمن کالا درایران لطفا وارد سایت بایمن کالا شده و انلاین محصولات خود را با خیال راحت خریداری کنید (لینک سایت

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.