گیت فروشگاهی اهواز
گیت فروشگاهی اهواز
دوربین مداربسته داهوا اهواز
دوربین مداربسته داهوا اهواز
گیت فروشگاهی اهواز

گیت فروشگاهی AM یکی از سیستم های دزدیگر فروشگاهی است که برای مجتمع های تجاری بزرگ و فروشگاه هایی که آنتن های زیادی دارند استفاده می شود. دلیل این امر عدم تداخل دستگاه های مجاور در گیت فروشگاهی AM است. عدم تداخل با سایر انواع گیت خیال شما را از تداخلات احتمالی راحت می کند.

گیت فروشگاهی اهواز

گیت فروشگاهی RF جز یکی از بهترین محصولات دزدگیر فروشگاهی است. فرکانس های گیت RF بین ۱/۷۵ تا ۵/۹ است.در این نوع دزدگیر فروشگاهی فرکانس ۲/۸ به کار می رود. قیمت مناسب به نسبت سایر مدل ها علیت اصلی محبوبیت این گروه از گیت ها می باشد.

گیت فروشگاهی اهواز

گیت فروشگاهی EM یکی از انواع دزدگیر فروشگاهی است که تکنولوژی الکترو مغناطیس در آن به کار رفته است. یکی از تفاوتهای این گیت با دو مدل دیگر قابلیت فعال و غیر فعال شدن نا محدود تگ ها و لیبل ها در آن است. به دلیل فرکانس پایین گیت فروشگاهی EM نمی توان آن را به صورت تک پایه استفاده کرد.

گیت فروشگاهی

گيت فروشگاهي با عملکرد خاص خود ، امنیت بالایی را برای انواع فروشگاه ها مهیا می کند. این گیت ها با استفاده از آنتنی که بر روی خود دارند از خروج اجناس از مغازه جلوگیری می کرکنند و سرقت را به سرعت به اطلاع فروشنگان میرسانند.گيت فروشگاهي با عملکرد خاص خود ، امنیت بالایی را برای انواع فروشگاه ها مهیا می کند. این گیت ها با استفاده از آنتنی که بر روی خود دارند.از خروج اجناس از مغازه جلوگیری می کنند و سرقت را به سرعت به اطلاع فروشنگان میرسانند. در صورت خروج پوشاک و محصولات از مغازه، دزدگیر فروشگاهی به سرعت سوت میکشد و صاحب فروشگاه از این اتفاق مطلع می شود. این گیت ها معمولا از جنس پلاستیک هستند و روی لباس نصب می شوند.به گونه ای که هیچ کس به جز مسئول فروشگاه نمیتواند آن ها را از روی پوشاک باز کند چرا که این کار فقط توسط دستگاه خاص خود انجام می گیرد. گیت های دیگری هم که از نوع لیبل هستند.به همین گونه اند و باید توسط دستگاه خاص خود خنثی شوند. علاوه بر این استحکام گیت ها به قدری بالاست که سارقان با هیچ گونه ابزاری نمی توانند آن را باز کرده و از کار بیندازند. بدین صورت گیت های  فروشگاهي سطح بالایی از امنیت را برای صاحبان فروشگاه ها ایجاد می کنند.

گیت فروشگاهی اهواز
گیت فروشگاهی اهواز
گیت فروشگاهی اهواز