مقالات دوربین مداربسته
دوربین مداربسته بیمارستان،کلینیک

دوربین مداربسته بیمارستان،کلینیک

دوربین مداربسته بیمارستان،کلینیک

بیمارستان، درمانگاه، داروخانه و کلینیک

بیمارستان ها، کلینیک ، درمانگاه های عمومی و داروخانه ها از جمله مکان های مهم و حیاتی هستند که با حیات انسانها در ارتباط هستند.

مسئولیت محافظت و نظارت بر بیماران ، داروها و تمام امکانات این مکان ها بر عهده سیستم های نظارت تصویری است تا بتوانند عملکرد کارکنان و وضعیت بیماران ، مراجعه کنند گان و اقوام بیمار را بررسی نماید.

برترین مزیت استفاده ازسیستم های نظارت تصویری در مراکز پزشکی ، مانیتورینگ کل محیط برای تیم حفاظتی و مدیریت است .همچنین ایجاد امنیت و محافظت از بیماران ، امنیت خاطر برای مدیریت و حراست ، ارتقای کارایی کارمندان و پرسنل مراکز پزشکی ، جلوگیری از مشاجره کارمندان و مانیتورینگ شبانه روزی از دیگر مزایای این سیستم است.

دوربین های امنیتی می توانند در مکان های مهم بیمارستان از جمله ، ورودی ، راهرو ، مکان های اضطراری ، پذیرش ، داروخانه و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار گیرند. این دروبین ها باید دارای رزولوشن بالا و قابلیت زوم عالی بوده تا بتوانند برخورد و تعامل بین بیمار و پرستاران و پزشکان را مورد بررسی دقیق قرار دهند.

بهترین گزینه برای انتخاب دوربین مناسب این مراکز دوربین هایی با قابلیت های زیر است :
مانیتورینگ ازطریق موبایل و سیستم های اندروید ، Ios
ضبط تشخیص حرکت
ضبط زمانی
ضبط دائم و بدون وقفه
پوشش ناحیه خصوصی
ناپدید شدن تصویر
تشخیص نفوذ
تشخیص ورود فرد غیر مجاز
ضبط پیش از هشدار
امکان ذخیره سازی از ۶ ماه تا دوسال
زوم دیجیتال واپتیکال
تشخیص فعالیت صندوق دار
شمارش افراد
تشخیص چهره
تشخیص عملکرد
تشخیص پلاک
ضبط شی گمشده
ضبط به صورت raid تا ۱۵

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دستگاه ضبط و سیستم نرم افزای مانیتورینگ این محیط نیز باید شامل امکان اتصال به اینترنت ، انتقال تصاویر از طریق اینترنت را دارا باشد .
از امکانات این دستگاه می توان موارد زیر را عنوان کرد:
امکان کار با دستگاه و سیستم های دیگر از جمله کامپیوتر ، لپ تاپ، موبایل ها و تبلت ها
قابلیت کار کردن با ویندوز، اندروید ، لینوکس ، ios، بلک بری
نصب آسان
مانیتورینگ زنده
مشاهده و پخش مجدد قطعا ت ضبط شده بر روی موبایل
نصب راحت و آسان و کاربر محور
پخش راحت و بدون انقطاع تصاویر

خط مشی شرکت روش اندیشه مطلق؟

کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین هدف ماست. با توجه به نگاه بلند مدت این شرکت بـه بازار، بهترین روش برای جلب حداکثری رضایـت مشتری ارائـه کیفیت در خورد برای محصولات و خدمات است.

اعتماد سازی؟

اعتماد مشتریان برای ما به عنوان بزرگترین سرمایه مـعنوی این شرکت مـطرح می شود و تـمام تلاش خود را برای جلب حداکثری اعتماد مشتریان به کار می گیریم.

آموزش انتقال تصوير دوربين مداربسته

تناسب کیفیت و قیمت؟

طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با ایـن حال تلاش شرکت روش اندیشه مطلق بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه تجهیزات حفاظتی بـه سـرعت در حـال تغییر و پیشرفت است، از ایـن رو بـه روز رسانـی دائـمی تـجهیزات و آمـوزش نیروی انـسانی بــه یـکی از خـط مــشی هــای اصلی ایـن شـرکت تبدیل شده است.

شفاف سازی مالی؟

 شفاف سازی مالی بـا هـدف جلب رضایت مشتری و اعـتماد سـازی صورت مـی گیرد. شرکت روش انـدیشه مـطلق محصولات خـود را از بین بـرنـدهای معتبر و بـا بـازاری شفاف انتخاب مـی کند تا از ایجاد ابـهام بـرای مشتریان در زمان انتخاب محصولات بکاهد.
شرکت روش اندیشه مطلق با افتتاح اولین فروشگاه انلاین بایمن کالا درایران لطفا وارد سایت بایمن کالا شده و انلاین محصولات خود را با خیال راحت خریداری کنید (لینک سایت

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.