سیستمهای بانکی

 نقش محوریی که بانکها و موسسات مالی در چرخه رشد و ثبات اقتصادی، چه در سطح خرد و چه در سطوح ملی و بین المللی بر عهده دارند، انکار ناپذیر است که انجام این مهم، مستلزم سرویس دهی بدون وقفه و مطمئن می باشد. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط دپارتمان انرژی ایالات متحده امریکا، عملیات کارگزاری و کارتهای اعتباری، پرهزینه ترین قربانیان قطع برق در سیستم بانکی به شمار می روند. صنعت اقتصاد، نیازمند قدرت محاسبه بسیار عظیمی است که بتواند عملیات تجاری را ثبت، بررسی، پیگیری و آنالیز نموده و واکنش مناسب را در قبال بازار از خود نشان داده و سرویس اطلاعات بدون وقفه ای را به مشتریان ارائه دهد.

   در جوامع مدرن و الکترونیکی امروزی، سرویس های بانکی و مالی به روشهای سنتی حضوری و استفاده از دستگاه های ATM محدود نمی شود. رابط های کاربری اینترنتی، مراکز تماس بانکی، بانکداری آنلاین و بانکداری همراه (موبایل بانک) روشهای متداول و مورد قبول مشتریان شده و نیازمند ثبات، سرعت و اطمینان عملکرد است. در عین حال، سرویس های مالی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات بین بانکی بدون وقفه، اساس کار اقتصاد نوین امروزیست که همه و همه نیازمند فعال بودن سیستمهای مربوطه و تغذیه برق پایدار و بدون وقفه آنهاست. یک اختلال حتی در حدود چند میلی ثانیه در انتقال برق مصرفی بارهای حساس در سیستمهای بانکی، می تواند هزاران عملکرد پایه بانکی را مختل کند و هر نویز و تغییرات ناگهانی ولتاژ شبکه، عامل بروز آسیب های سخت افزاری در تجهیزات باشد.

   سیستمهای UPS برای بانکها دارای تنوع وسیعی از لحاظ کاربری و ظرفیت دارند. سیستمهای برقی و الکترونیکی محیط بانک از جمله روشنایی اضطراری، درب های اتوماتیک، سیستمهای امنیتی ضد سرقت و اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات کامپیوتری و سرورها و تجهیزات شبکه و ATM از جمله مواردی است که به دلیل حساسیت عملکرد آنها می بایست از تغذیه با کیفیت و دارای پشتیبانی UPS، برخوردار باشند.

شرکت روش اندیشه مطلق با افتتاح اولین فروشگاه انلاین بایمن کالا درایران لطفا وارد سایت بایمن کالا شده و انلاین محصولات خود را با خیال راحت خریداری کنید (لینک سایت

 
شما با خرید بیشتر یک میلیون تومان از فروشگاه انلاین بایمن کالا کد هدیه 10% تخفیف دریافت خواهید کرد برای رفتن به فروشگاه روی تصویر زیر کلیک کنید شرکت روش اندیشه مطلق
 
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.